Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Balik jak co roku

W niedzielę 21 stycznia świetlica wiejska w Moszczance wypełniła się radosnym gwarem dzieci. Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich Moszczanka – Skrzebowa zorganizowały balik karnawałowy dla najmłodszych mieszkańców obu sołectw. Zaproszenie przyjęło kilkudziesięcioro dzieci, które przebrane za bajkowe postaci wraz ze swoimi rodzicami zjawiły się w świetlicy. Zabawę prowadził DJ Klaun a muzyka porwała do tańca wszystkich bez względu na wiek. Były także konkursy, wiele słodyczy i owoców, czyli to co dzieci lubią najbardziej. Oczywiście największą atrakcją była wizyta Mikołaja, który rozdał dzieciom słodkie upominki. Niespodzianką był też występ Zespołu Tańca Ludowego "Swojacy", który wykonał dwie kolędy oraz kilka układów dyskotekowych.

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom i darczyńcom za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. Byli to: Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa,  radne powiatowe Katarzyna Spiżak i Maria Tomaszewska, Sklep Spożywczy Jarosław Wachowiak, Elzbych - Elżbieta i Zbigniew Kmiecik i Karol Molka.

Zdjęcia: Karol Marszał, Irena i Andrzej Jarmuszczak

Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Copyright (c) 2022 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Sunday, January 23, 2022 , Login,