Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Doroczne zawody wędkarskie

W ciepły niedzielny poranek 4 października zebrali się młodsi i starsi wędkarze z naszych miejscowości, aby rozegrać zawody wędkarskie. Piękna słoneczna pogoda zachęciła 12 wędkarzy do przybycia nad zbiornik w Moszczance, aby w miłej i wesołej atmosferze powędkować i pokazać, kto jest najlepszym wędkarzem. Zwycięzcą w kategorii starszych wędkarzy, walczących o Puchar Burmistrza został Andrzej Kożuch, który złowił dwa piękne karpie (największy ważył 3,06 kg) oraz okazałego karasia. W sumie złowił ryby o wadze  5,43 kg. Gratulacje!!! Drugie miejsce zajął Zbigniew Wodniczak (2,88 kg) a trzeci był Leszek Krakowski (0,79 kg). Puchar zwycięzcy zawodów osobiście wręczył Burmistrz Jacek Bartczak.   

Młodsi wędkarze walczyli o Puchar Radnego wsi Moszczanka i Skrzebowa Karola Marszała. Najlepszym okazał się Dominik Oleszyński. Jego wynik to 1.08 kg. Tuż za nim był Jędrzej Krampilc (0.88 kg) a trzecie miejsce zajął Arek Kożuch (0,66 kg). Puchar zwycięzcy wręczył radny Karol Marszał.

Zwycięzcy otrzymali również dyplomy i atrakcyjne nagrody, które ufundował organizator zawodów p. Zbigniew Kmiecik. Gratulujemy udanych zawodów!


Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Copyright (c) 2022 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Monday, January 24, 2022 , Login,