Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Walczą o głosy

W środę 17 października w świetlicy w Moszczance odbyło się spotkanie z kandydatami startującymi w wyborach samorządowych. Kilkunastu mieszkańców Moszczanki i Skrzebowej mogło wysłuchać prezentacji kandydatów oraz zadać im pytania. W spotkaniu uczestniczyli: kandydat na burmistrza Jacek Bartczak, radny Gminy i Miasta Raszków Karol Marszał, kandydaci do Rady Powiatu: Aneta Franc, Jolanta Marszał, Marek Nowacki, Piotr Rokicki, Katarzyna Spiżak i Maria Tomaszewska oraz kandydatka do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Marlena Maląg - wicewojewoda wielkopolski.
Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października w godz. 9.00 - 21.00. Samorząd zajmuje się sprawami, które bezpośrednio dotyczą każdego z nas: drogami, szkołami, służbą zdrowia, pomocą społeczną, kulturą czy ochroną środowiska. Sprawmy, by nasze Gmina, Powiat i Województwo były dobrze zarządzane. To od nas zależy, czy w naszych miejscowościach będzie żyło się lepiej. Niezależnie od tego, na kogo zagłosujemy – WEŹMY UDZIAŁ W WYBORACH!

 

Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Copyright (c) 2022 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Monday, January 24, 2022 , Login,