Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Zbieramy zdjęcia

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz wybuchu Powstania Wielkopolskiego chcemy zorganizować wystawę zdjęć z naszych miejscowości z okresu dwudziestolecia międzywojennego (1918-1939). Poszukujemy zdjęć przedstawiających miejsca jak i osoby z Moszczanki i Skrzebowej. Wszystkie zdjęcia zostaną zeskanowane i oddane właścicielom. Prosimy jedynie o ich wypożyczenie.

Zdjęcia można przekazywać do p. Marii Jarmuszczak (Moszczanka 113, tel. 515 268 013), wcześniej prosimy, aby na odwrocie napisać co lub kogo przedstawiają oraz kto jest ich właścicielem.

Zdjęcia zbieramy do 30 kwietnia 2018 r. Bardzo prosimy o zajrzenie do domowych archiwów i odszukanie starych fotografii. Być może to jedyna okazja, aby pokazać bliskie nam osoby lub miejsca sprzed prawie stu lat szerszej grupie odbiorców. Być może uda nam się w dalszej przyszłości zdjęcia te wydać w postaci publikacji drukowanej lub archiwum internetowego.

 Liczymy na pozytywny odzew ze strony mieszkańców naszych wsi!

Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Copyright (c) 2022 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Sunday, January 23, 2022 , Login,