Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Zimowisko w Zawoi

W dniach 21-28 lutego w Zawoi w Beskidzie Żywieckim zorganizowaliśmy zimowisko pn. "Aktywne ferie dla dzieci i młodzieży z naszych wsi", w którym uczestniczyło 45 osób z naszych miejsowości oraz okolic. Głównym elementem wyjazdu były codzienne zajęcia socjoterapeutyczne prowadzone przez Marcina Lewonia. Uczestnicy każdego dnia udawali się też na pobliskie stoki narciarskie, gdzie z pomocą instruktorów poznawali tajniki jazdy na nartach bądź samodzielnie doskonalili swój warsztat narciarski.

Grupa udała się także na wycieczki: do Suchej Beskidzkiej, gdzie zwiedziła Muzeum Miejskie zwane Małym Wawelem, zespół kościelno-klasztorny oraz karczmę "Rzym"; do Wadowic, gdzie zwiedzano Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II oraz do nowo otwartego Centrum Górskiego "Korona Ziemi" w Zawoi. Nie obyło się także bez kąpieli w basenach termalnych w Szaflarach. Wśród opiekunów znaleźli się Albin Bednarczyk, Jolanta Marszał, Anna Szymankiewicz i Ewa Wojtczak.

Wyjazd został dofinansowany z dotacji Samorządu Województwa Wielkopolskiego ze wsparciem środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Raszkowie.

Zapraszamy do galerii

Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Copyright (c) 2022 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Monday, January 24, 2022 , Login,